Krajowe Zawody MDP CTIF 2014!
XIV Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Olsztyn 2014!!

Dnia 6 września 2014r. w Olsztynie odbyły się XIV Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W trzech konkurencjach: musztra, ćwiczenie bojowe oraz sztafecie wzięło udział 38 drużyn pożarniczych (dziewczęcych i chłopięcych).

Start drużyn reprezentujących Wielkopolskę z całą pewnością można zaliczyć do udanych!

W klasyfikacji generalnej zespołów chłopców 1. miejsce zajęła OSP Głuchów (powiat turecki) z wynikiem 1065,27 pkt. Natomiast drużyna dziewcząt z OSP Żdżary (pow. turecki) z wynikiem 1054,79 pkt. również uplasowała się na pierwszym miejscu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nasza drużyna dziewcząt MDP ostatecznie uplasowała się na 15 miejscu.