Członkowie JOT-u

1.Czerniak Artur
2.Czerniak Jarosław
3.Dobry Filip
4.Grobelski Grzegorz
5.Jagodziński Maciej
6.Jesiołowski Tomasz
7.Jurga Robert
8.Kamyszek Jan
9.Kelm Radosław
10.Koralewski Adam
11.Kowalczyk Mariusz
12.Kowalczyk Patryk
13.Kowalczyk Wojciech
14.Kudła Robert
15.Kulig Krzysztof
16.Kwieciński Janusz
17.Lewandowski Patryk
18.Maciejewski Ryszard
19.Marchlewicz Dariusz
20.Nowakowski Andrzej
21. Pidzik Janusz
22.Susicki Zbigniew
23.Szczepański Andrzej
24.Szczepański Sławomir
25.Szczepański Zbigniew
26.Szymczak Maciej
27.Tomaszewski Krzysztof
28.Włodarczyk Adam
29.Włodarczyk Henryk
30.Włodarczyk Mirosław
31.Ziemniarski Maciej

 

 

________________________________________

1. Czerniak Artur -  kierowca, ratownik KPP, płetwonurek I-go stopnia, strażak-ratownik

________________________________________

2. Czerniak Jarosław - dowódca, ratownik KPP, strażak-ratownik

 

 ________________________________________

3. Dobry Filip - ratownik KPP, strażak-ratownik



________________________________________

4. Grobelski Grzegorz - dowódca, strażak-ratownik

 

_______________________________________

 5. Jagodziński Maciej - dowódca, kierowca, ratownik KPP, stermotorzysta, strażak-ratownik

 ________________________________________

 6. Jesiołowski Tomasz - kierowca, strażak-ratownik

 

________________________________________

 7. Jurga Robert - kierowca, strażak-ratownik

 ________________________________________ 

8. Kamyszek Jan - dowódca, strażak-ratownik

 ________________________________________

9. Kelm Radosław - ratownik KPP, strażak-ratownik



 ________________________________________

10. Koralewski Adam - kierowca, ratownik KPP, strażak-ratownik

 ________________________________________

11. Kowalczyk Mariusz - dowódca, ratownik KPP, strażak-ratownik



 ________________________________________

12. Kowalczyk Patryk - dowódca, kierowca, ratownik KPP, strażak-ratownik


 
________________________________________

13. Kowalczyk Wojciech - Komendant Gminny, dowódca, strażak-ratownik

 ________________________________________
 
14. Kudła Robert - ratownik KPP, strażak-ratownik

________________________________________ 

15. Kulig Krzysztof - kierowca, strażak-ratownik



________________________________________

16. Kwieciński Janusz - Młodszy Brygadier, dowódca, kierowca, strażak-ratownik



 ________________________________________

17. Lewandowski Patryk - dowódca, ratownik KPP, stermotorzysta, strażak-ratownik

 ________________________________________

18. Maciejewski Ryszard - strażak-ratownik

 ________________________________________

19. Marchlewicz Dariusz - kierowca, strażak-ratownik



________________________________________

20. Nowakowski Andrzej - dowódca, strażak-ratownik

 ________________________________________

21. Pidzik Janusz -  strażak-ratownik


 

 ________________________________________

22. Susicki Zbigniew - kierowca, strażak-ratownik

 

 ________________________________________

23. Szczepański Andrzej - dowódca, strażak-ratownik

 

 ________________________________________

24. Szczepański Sławomir - Prezes OSP, dowódca, strażak-ratownik

 

 ________________________________________

25. Szczepański Zbigniew - Z-ca Naczelnika, dowódca, kierowca, strażak-ratownik

 ________________________________________

26. Szymczak Maciej - dowódca, strażak-ratownik

 ________________________________________

27. Tomaszewski Krzysztof - Z-ca Naczelnika-konserwator sprzętu, dowódca, kierowca, strażak-ratownik

 ________________________________________

28. Włodarczyk Adam - kierowca, strażak-ratownik

 

________________________________________

29. Włodarczyk Henryk - dowódca, kierowca, strażak-ratownik

________________________________________

30. Włodarczyk Mirosław - Naczelnik OSP, dowódca, kierowca, strażak-ratownik



 ________________________________________

31. Ziemniarski Maciej - dowódca, kierowca, ratownik KPP, strażak-ratownik


 

Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=