Turniej Tenisowy 2015!
Strażacki turniej tenisowy o Puchar Komendanta Gminnego OSP oraz Gospodarza OSP w Kazimierzu Biskupim!

W dniu 13 lutego 2015r., w remizie OSP Kazimierz Biskupi, odbył się turniej tenisa stołowego. Organizatorami zmagań byli: Komendant Gminny OSP w Kazimierzu Biskupim - dh Wojciech Kowalczyk oraz Gospodarz OSP w Kazimierzu Biskupim - dh Jan Kamyszek. W turnieju udział wzięło prawie 30 zawodników. Rywalizowano w następujących kategoriach: indywidualnie zagrali juniorzy oraz kobiety, natomiast dla mężczyzn był to turniej deblowy. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

4. Kamyszek Emil - Maciejewski Ryszard

Pozostali uczestnicy uplasowali się na dalszych pozycjach. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz drobne upominki, natomiast każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział. Ponadto, rozegrany został mecz o tzw. "Superpuchar", gdzie spośród zawodników rozlosowano dwie pary, które rozegrały między sobą pojedynek. I tak, para w składzie: Koralewski Adam - Tomaszewski Krzysztof  pokonała parę  Kamyszek Emil - Lewandowski Patryk.

Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec atrakcji na ten rok. Czekamy z niecierpliwością