Turniej Piłkarski na Orliku
_____________________________________________________________

Gminny Turniej Piłkarski jednostek OSP!

W dniu 5 maja 2012r., na obiekcie sportowym Orlik w Kazimierzu Biskupim odbył się turniej piłkarski, dla jednostek OSP z terenu naszej gminy. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny: OSP Kazimierz Biskupi, OSP Tokarki oraz OSP Bielawy. Mecze rozgrywane były w systemie 2x10 minut z przerwami 5 minutowymi. Rozegrane zostały trzy mecze, metodą każdy z każdym. Na miejscu pierwszym uplasowała się OSP Kazimierz Biskupi, z dwoma zwycięstwami na koncie. Drugie miejsce zajęła OSP Bielawy, a trzecie OSP Tokarki. Bardzo dziękujemy arbitrom, dzięki którym wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. W rolę sędziego głównego wcielił się dh Jan Kamyszek, pomagał mu dh Mirosław Włodarczyk a sędzią technicznym był dh Wojciech Kowalczyk. Po zakończeniu turnieju, wręczenia pucharów i dyplomów dokonał sam Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kazimierzu Biskupim - dh Sławomir Szczepański. Dziękujemy także Referatowi ds. Sportu i Rekreacji za umożliwienie zorganizowania rozgrywek. Wieczorem nasza jednostka uczciła zwycięstwo, spotykając się przy grillu.